Nema nekretnina za poređenje
Looks like you haven't add anything to compare yet!
Proverite druge osobine
Prodaja
63.023€ 1909€ / m²

- 33,17 m²
- Broj soba 2
- Br. spavaćih soba 1
- Br. dnevne sobe 1
- Br. kupatila 1
- Dvosoban stan Struktura
Istaknut Prodaja
71.000€ 2028€ / m²

- 35 m²
- Broj soba 2
- Br. spavaćih soba 1
- Br. dnevne sobe 1
- Br. kupatila 1
- Dvosoban stan Struktura
Prodaja
120.000€ 1034€ / m²

- 116 m²
- Broj soba 3
- Br. spavaćih soba 2
- Br. dnevne sobe 1
- Br. kupatila 1
- 2-etažna kuća Struktura
Prodaja
92.560€ 1780€ / m²

- 52 m²
- Broj soba 1
- Br. dnevne sobe 1
- Br. kupatila 1
- Garsonjera Struktura
Prodaja
190.000€ 1696€ / m²

- 112 m²
- Broj soba 6
- Br. spavaćih soba 5
- Br. dnevne sobe 1
- Br. kupatila 2
- Petosoban stan Struktura
Prodaja
82.000€ 2733€ / m²

- 30 m²
- Broj soba 2
- Br. spavaćih soba 1
- Br. dnevne sobe 1
- Br. kupatila 1
- Dvosoban stan Struktura