Agencija Mega House kao posrednik u prometu nekretnina u Vrnjačkoj Banji razvija svoju poslovnu aktivnost na iskustvima sličnih firmi iz zemalja sa dugom tradicijom postojanja na tržištu nekretnina. Naša osnovna delatnost je posredovanje u prometu nepokretnosti (stanova, kuća, vila, lokala, poslovnih zgrada, placeva, industrijskog zemljišta…). To predstavlja skup savesnih i stručnih radnji u funkciji zaštite […]

  • agencijamegahouse@gmail.com
  • +381 (0) 62 896 6 003
  • Mobilni +381 (0) 63 101 5 119
Istaknut Prodaja
79.999€ 2504€ / m²
  • 32 m²
  • Broj soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Garsonjera Struktura
Prodaja
48.923€ 1450€ / m²
  • 34 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura
Prodaja
34.496€ 1468€ / m²
  • 23 m²
  • Broj soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Garsonjera Struktura
Prodaja
120.000€ 1411€ / m²
  • 85 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
115.200€ 1600€ / m²
  • 72 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
80.000€ 2000€ / m²
  • 40 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura
Prodaja
  • 42 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura
Istaknut Prodaja
149.900€ 1665€ / m²
  • 90 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
  • 43 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura