Omogući skrolovanje
Prodaja
80.000€ 533€ / m²
  • 150 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • 2-etažna kuća Struktura
Prodaja
120.000€ 851€ / m²
  • 141 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 2
  • 2-etažna kuća Struktura
Prodaja
60.000€ 1935€ / m²
  • 31 m²
  • Broj soba 0,5
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Garsonjera Struktura
Prodaja
220.000€ 687€ / m²
  • 320 m²
  • Broj soba 8
  • Br. spavaćih soba 4
  • Br. dnevne sobe 2
  • Br. kupatila 2
  • 2-etažna kuća Struktura
Prodaja
96.100€ 1550€ / m²
  • 62 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
205.000€ 807€ / m²
  • 254 m²
  • Broj soba 4
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 2
  • Br. kupatila 4
  • 2-etažna kuća Struktura
Prodaja
90.640€ 1177€ / m²
  • 77 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
74.250€ 1650€ / m²
  • 45 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura
Prodaja
150.000€ 1250€ / m²
  • 120 m²
  • Broj soba 5
  • Br. spavaćih soba 4
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Četvoroiposoban stan Struktura
Prodaja
86.000€ 2000€ / m²
  • 43 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura