Omogući skrolovanje
Prodaja
40.950€ 650€ / m²
  • 63 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednoiposoban stan Struktura
Prodaja
150.000€ 500€ / m²
  • 300 m²
  • Broj soba 11
  • Br. spavaćih soba 8
  • Br. dnevne sobe 2
  • Br. kupatila 2
  • 3-etažna kuća Struktura
Prodaja
160.000€ 400€ / m²
  • 400 m²
  • Broj soba 8
  • Br. spavaćih soba 6
  • Br. dnevne sobe 2
  • Br. kupatila 3
  • 2-etažna kuća Struktura
Prodaja
  • 400 m²
  • Br. kupatila 6
  • Ugostiteljski objekat Struktura
Prodaja
141.600€ 1200€ / m²
  • 118 m²
  • Broj soba 4
  • Br. spavaćih soba 3
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Četvorosoban stan Struktura
Prodaja
280.000€ 736€ / m²
  • 380 m²
  • Broj soba 6
  • Br. spavaćih soba 4
  • Br. kupatila 1
  • 2-etažna kuća Struktura
Prodaja
30.000€ 375€ / m²
  • 80 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. kupatila 1
  • 1-etažna kuća Struktura
Istaknut Prodaja
80.000€ 666€ / m²
  • 120 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. kupatila 1
  • 1-etažna kuća Struktura