Uporedi nekretnine
Možete da uporedite samo 4 nekretnine
Uporedi
Resetuj
063-10-15-119
|
036-621-915
agencijamegahouse@gmail.com
Home
O Agenciji
Ponuda
NOVOGRADNJA
Apartmani Miloradovic – RAJ
Olimpic Residence 3 – Raj
Royal Aqua – Raj
VILA Vetka – kod Merkura
Kralj Residence VILA 4 – Vrnjačka Banja
Bombona
Aurora Residency
MB Villa – u srcu Vrnjačke Banje
Maydan Residence – RASPRODATO
V Building
Olimpic Residence II – Raj
Kralj Residence VILA 2 – Vrnjačka Banja
Prodaja
210.000€
2142€ / m²
Luksuzan stan 98m2, naselje RAJ
Detaljnije
98
m²
Broj soba
3
Br. spavaćih soba
2
Br. dnevne sobe
1
Br. kupatila
2
Trosoban stan
Struktura
Prodaja
270.000€
900€ / m²
Kuca u blizini pijace i centra 300m2
Detaljnije
300
m²
Broj soba
6
Br. spavaćih soba
3
Br. dnevne sobe
2
Br. kupatila
3
4-etažna kuća
Struktura
Prodaja
112.000€
3300€ / m²
ZGRADA U SAMOM CENTRU
Detaljnije
34
m²
Broj soba
2
Br. spavaćih soba
1
Br. dnevne sobe
1
Br. kupatila
1
Jednoiposoban stan
Struktura
Prodaja
57.600€
1556€ / m²
Najpovoljnija novogradnja 36m2, Raj
Detaljnije
37
m²
Broj soba
2
Br. spavaćih soba
1
Br. dnevne sobe
1
Br. kupatila
1
Jednoiposoban stan
Struktura
Prodaja
58.800€
2100€ / m²
Garsonjera 28m2, NOVO u parku, Sneznik
Detaljnije
28
m²
Broj soba
1
Br. kupatila
1
Garsonjera
Struktura
Prodaja
46.250€
1850€ / m²
Kralj Residence 25m2 u izgradnji, kompleks sa bazenom
Detaljnije
25
m²
Broj soba
2
Br. spavaćih soba
1
Br. dnevne sobe
1
Br. kupatila
1
Dvosoban stan
Struktura
Prodaja
63.023€
1909€ / m²
Novogradnja kod Akva Parka 33,17m2
Detaljnije
33,17
m²
Broj soba
2
Br. spavaćih soba
1
Br. dnevne sobe
1
Br. kupatila
1
Dvosoban stan
Struktura
Prodaja
103.000€
3121€ / m²
Apartaman na Raju, kod samog Akva parka i Pegaza 33,47m2
Detaljnije
33,47
m²
Broj soba
1
Br. dnevne sobe
1
Br. kupatila
1
Garsonjera
Struktura
Prodaja
199.500€
623€ / m²
Dve Kuce na 1,5 km od pijace, na 5 ari placa
Detaljnije
320
m²
Broj soba
10
Br. spavaćih soba
8
Br. dnevne sobe
2
Br. kupatila
3
3-etažna kuća
Struktura
Prodaja
95.000€
1696€ / m²
Stan na samom setalistu 56m2, opremljen
Detaljnije
56
m²
Broj soba
2
Br. spavaćih soba
1
Br. dnevne sobe
1
Br. kupatila
1
Broj soba
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Broj kupatila
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10