Omogući skrolovanje
Prodaja
79.200€ 2200€ / m²
  • 36 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura
Prodaja
77.000€ 2200€ / m²
  • 35 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura
Prodaja
90.000€ 1034€ / m²
  • 87 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • 1-etažna kuća Struktura
Prodaja
81.400€ 2200€ / m²
  • 37 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura
Prodaja
75.000€ 1630€ / m²
  • 46 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura
Prodaja
129.270€ 2085€ / m²
  • 62 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura
Prodaja
100.000€ 2439€ / m²
  • 41 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura
Prodaja
68.850€ 2550€ / m²
  • 27 m²
  • Broj soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Garsonjera Struktura
Prodaja
108.828€ 1784€ / m²
  • 61,48 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura