Omogući skrolovanje
Prodaja
220.000€ 814€ / m²
  • 270 m²
  • Broj soba 7
  • Br. spavaćih soba 6
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 3
  • Petosoban stan Struktura
Prodaja
120.000€ 1263€ / m²
  • 95 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
115.000€ 2346€ / m²
  • 49 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
74.039€ 2467€ / m²
  • 30,22 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura
Prodaja
98.000€ 2000€ / m²
  • 49 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura
Prodaja
280.000€ 2700€ / m²
  • 104 m²
  • Broj soba 5
  • Br. spavaćih soba 3
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Troiposoban stan Struktura
Prodaja
140.000€ 2153€ / m²
  • 65 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
81.400€ 2200€ / m²
  • 37 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura
Prodaja
75.000€ 1630€ / m²
  • 46 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednosoban stan Struktura
Prodaja
68.850€ 2550€ / m²
  • 27 m²
  • Broj soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Garsonjera Struktura