Agencija Mega House kao posrednik u prometu nekretnina u Vrnjačkoj Banji razvija svoju poslovnu aktivnost na iskustvima sličnih firmi iz zemalja sa dugom tradicijom postojanja na tržištu nekretnina. Naša osnovna delatnost je posredovanje u prometu nepokretnosti (stanova, kuća, vila, lokala, poslovnih zgrada, placeva, industrijskog zemljišta…). To predstavlja skup savesnih i stručnih radnji u funkciji zaštite […]

  • agencijamegahouse@gmail.com
  • +381 (0) 62 896 6 003
  • Mobilni +381 (0) 63 101 5 119
Prodaja
179.000€ 2712€ / m²
  • 66 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
85.000€ 1517€ / m²
  • 56 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednoiposoban stan Struktura
Prodaja
82.500€ 1586€ / m²
  • 52 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 2
  • Dvoiposoban stan Struktura
Prodaja
105.000€ 2692€ / m²
  • 39 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Jednoiposoban stan Struktura
Prodaja
48.000€ 240€ / m²
  • 200 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvoiposoban stan Struktura
Prodaja
220.000€ 814€ / m²
  • 270 m²
  • Broj soba 7
  • Br. spavaćih soba 6
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 3
  • Petosoban stan Struktura
Prodaja
120.000€ 1263€ / m²
  • 95 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Prodaja
115.000€ 2346€ / m²
  • 49 m²
  • Broj soba 3
  • Br. spavaćih soba 2
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Trosoban stan Struktura
Istaknut Prodaja
71.000€ 2028€ / m²
  • 35 m²
  • Broj soba 2
  • Br. spavaćih soba 1
  • Br. dnevne sobe 1
  • Br. kupatila 1
  • Dvosoban stan Struktura